GOLDMAN SACHS ASIA STRATEGIC PTE. LTD.
549300YCD0BJVYXVO019 549300YCD0BJVYXVO019
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS ASIA STRATEGIC PTE. LTD. |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK, Singapore, 039393, Singapore |
| Registrikood | 201633602W |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300YCD0BJVYXVO019 kopeeri 549300YCD0BJVYXVO019 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS ASIA STRATEGIC PTE. LTD. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 201633602W |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2016-12-09 |
| BIC kood | GSSCSGS1XXX |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 201633602W |
| LEI kood | 549300YCD0BJVYXVO019 kopeeri 549300YCD0BJVYXVO019 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-12-01 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
MERCER INVESTMENTS (SINGAPORE) PTE. LTD. (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.