Morgan Stanley Singapore Pte. Ltd.
549300XINHMA8CE6U411 549300XINHMA8CE6U411
| Juriidiline nimi | Morgan Stanley Singapore Pte. Ltd. |
| Registriaadress | #16-01, 23 Church Street, Capital Square, Singapore, 049481, Singapore |
| Registrikood | 200819947K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300XINHMA8CE6U411 kopeeri 549300XINHMA8CE6U411 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2018-12-29 |
| Haldav LOU | GS1 |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Morgan Stanley Singapore Pte. Ltd. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 200819947K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 200819947K |
| LEI kood | 549300XINHMA8CE6U411 kopeeri 549300XINHMA8CE6U411 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-30 |
| Viimane uuendamine | 2026-04-17 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2018-12-29 |
| Haldav LOU | GS1 |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | #16-01, 23 Church Street,Capital Square |
| Postiindeks | 049481 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | #28-00, One Marina Boulevard |
| Postiindeks | 18989 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
MORGAN STANLEY (SINGAPORE) HOLDINGS PTE. LTD. (Otsene emaettevõte) MORGAN STANLEY (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.