GOLDMAN SACHS PROPERTY MANAGEMENT
549300TDDCTW5Q8H1W66 549300TDDCTW5Q8H1W66
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS PROPERTY MANAGEMENT |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane, London, EC4A 4AU, United Kingdom |
| Registrikood | 02432555 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300TDDCTW5Q8H1W66 kopeeri 549300TDDCTW5Q8H1W66 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-28 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS PROPERTY MANAGEMENT |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | HACKREMCO (NO.538) LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 02432555 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Unlimited (en) 57V7 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1989-10-16 |
| BIC kood | GSPMGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 02432555 |
| LEI kood | 549300TDDCTW5Q8H1W66 kopeeri 549300TDDCTW5Q8H1W66 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-13 |
| Viimane uuendamine | 2026-04-20 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-28 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
GOLDMAN SACHS INTERNATIONAL SERVICE ENTITIES HOLDINGS LIMITED (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.