Morgan Stanley Grund S.à r.l.
549300SOUE7VXXJJ4Q74 549300SOUE7VXXJJ4Q74
| Juriidiline nimi | Morgan Stanley Grund S.à r.l. |
| Registriaadress | 46A, AVENUE J.F. KENNEDY, LUXEMBOURG, L-1855, Luxembourg |
| Registrikood | B123444 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300SOUE7VXXJJ4Q74 kopeeri 549300SOUE7VXXJJ4Q74 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-15 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Morgan Stanley Grund S.à r.l. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B123444 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société à responsabilité limitée (fr) DVXS |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-01-18 |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B123444 |
| LEI kood | 549300SOUE7VXXJJ4Q74 kopeeri 549300SOUE7VXXJJ4Q74 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-07-30 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-16 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-15 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 46A, AVENUE J.F. KENNEDY |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | LUXEMBOURG |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | 46A, AVENUE J.F. KENNEDY |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | LUXEMBOURG |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
MORGAN STANLEY EQUITY INVESTMENTS UNLIMITED COMPANY (Otsene emaettevõte) MORGAN STANLEY (Kaugeim emaettevõte) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.