GS EMI UK LIMITED
549300RJLLSD2UVM4475 549300RJLLSD2UVM4475
| Juriidiline nimi | GS EMI UK LIMITED |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane, London, EC4A 4AU, United Kingdom |
| Registrikood | 12859556 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300RJLLSD2UVM4475 kopeeri 549300RJLLSD2UVM4475 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-12 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | GS EMI UK LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 12859556 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2020-09-04 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 12859556 |
| LEI kood | 549300RJLLSD2UVM4475 kopeeri 549300RJLLSD2UVM4475 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2020-10-23 |
| Viimane uuendamine | 2025-08-20 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-12 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.