RBC U.S. Small-Cap Core Equity Class
549300RCILEPH3XYBV03 549300RCILEPH3XYBV03
| Juriidiline nimi | RBC U.S. Small-Cap Core Equity Class |
| Registriaadress | 155 Wellington Street West, TORONTO, M5V 3K7, Canada |
| Registrikood | N/A |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 549300RCILEPH3XYBV03 kopeeri 549300RCILEPH3XYBV03 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-03-22 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | RBC U.S. Small-Cap Core Equity Class |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud |
System for Electronic Document Analysis and Retrieval (SEDAR)
(Canadian Securities Administrators)
System for Electronic Document Analysis and Retrieval (SEDAR)
(Autorités canadiennes en valeurs mobilières)
Canada RA000830 |
| Registrikood | N/A |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2014-10-16 |
| Valideerimiskoht |
System for Electronic Document Analysis and Retrieval (SEDAR)
(Canadian Securities Administrators)
System for Electronic Document Analysis and Retrieval (SEDAR)
(Autorités canadiennes en valeurs mobilières)
Canada
RA000830
|
| Valideeritud kui | N/A |
| LEI kood | 549300RCILEPH3XYBV03 kopeeri 549300RCILEPH3XYBV03 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2016-01-13 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-23 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-03-22 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 155 Wellington Street West |
| Postiindeks | M5V 3K7 |
| Linn / küla | TORONTO |
| Piirkonna kood | CA-ON |
| Riik | CA | Canada |
| Peakontori aadress | 155 Wellington Street West, c/o RBC Global Asset Management Inc. |
| Postiindeks | M5V 3K7 |
| Linn / küla | TORONTO |
| Piirkonna kood | CA-ON |
| Riik | CA | Canada |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.