Ayvens Slovenija, poslovni najem, d.o.o.
549300QALA4OWK2O4S56 549300QALA4OWK2O4S56
| Juriidiline nimi | Ayvens Slovenija, poslovni najem, d.o.o. |
| Registriaadress | Letališka cesta 029 A, LJUBLJANA, 1000, Slovenia |
| Registrikood | 1934210000 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300QALA4OWK2O4S56 kopeeri 549300QALA4OWK2O4S56 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-17 |
| Haldav LOU | KDD - Centralna klirinško depotna družba, d.d. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Ayvens Slovenija, poslovni najem, d.o.o. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | ALD AUTOMOTIVE, poslovni najem, d.o.o. |
| Registreeritud |
Slovenian Business Register
(Agency of the Republic of Slovenia for Public Legal Records and Related Services (AJPES))
Poslovni register
Slovenia RA000529 |
| Registrikood | 1934210000 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | družba z omejeno odgovornostjo (sl) KBKD |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2004-03-26 |
| Valideerimiskoht |
Slovenian Business Register
(Agency of the Republic of Slovenia for Public Legal Records and Related Services (AJPES))
Poslovni register
Slovenia
RA000529
|
| Valideeritud kui | 1934210000 |
| LEI kood | 549300QALA4OWK2O4S56 kopeeri 549300QALA4OWK2O4S56 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-07-30 |
| Viimane uuendamine | 2026-04-07 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-17 |
| Haldav LOU | KDD - Centralna klirinško depotna družba, d.d. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Letališka cesta 029 A |
| Postiindeks | 1000 |
| Linn / küla | LJUBLJANA |
| Riik | SI | Slovenia |
| Peakontori aadress | Letališka cesta 029 A |
| Postiindeks | 1000 |
| Linn / küla | LJUBLJANA |
| Riik | SI | Slovenia |
|
AYVENS (Otsene emaettevõte) SOCIETE GENERALE (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.