Franklin Templeton International Services S.à r.l.
549300PVL6CYCWSH9C53 549300PVL6CYCWSH9C53
| Juriidiline nimi | Franklin Templeton International Services S.à r.l. |
| Registriaadress | 8A, Rue Albert Borschette, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | B36979 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300PVL6CYCWSH9C53 kopeeri 549300PVL6CYCWSH9C53 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-03 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Franklin Templeton International Services S.à r.l. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B36979 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société à responsabilité limitée (fr) DVXS |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1991-06-05 |
| BIC kood | FRIMLULLXXX |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B36979 |
| LEI kood | 549300PVL6CYCWSH9C53 kopeeri 549300PVL6CYCWSH9C53 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-07-04 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-06 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-03 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 8A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | 8A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
FRANKLIN RESOURCES, INC. (Kaugeim emaettevõte) NON_PUBLIC (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.