ABB PTE. LTD.
549300OPVASIEUQX4G82 549300OPVASIEUQX4G82
| Juriidiline nimi | ABB PTE. LTD. |
| Registriaadress | 2 AYER RAJAH CRESCENT, AYER RAJAH COMPLEX, SINGAPORE, 139935, Singapore |
| Registrikood | 197000334W |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300OPVASIEUQX4G82 kopeeri 549300OPVASIEUQX4G82 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-09 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | ABB PTE. LTD. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | ABB INDUSTRIAL SYSTEMS PTE LTD ABB INDUSTRY PTE LTD ABB PROCESS AUTOMATION EAST ASIA PTE LTD |
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 197000334W |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1970-05-06 |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 197000334W |
| LEI kood | 549300OPVASIEUQX4G82 kopeeri 549300OPVASIEUQX4G82 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2013-12-13 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-05 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-09 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 2 AYER RAJAH CRESCENT, AYER RAJAH COMPLEX |
| Postiindeks | 139935 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | Affolternstrasse 44 |
| Postiindeks | 8050 |
| Linn / küla | Zurich |
| Piirkonna kood | CH-ZH |
| Riik | CH | Switzerland, Swiss Confederation |
|
ABB Ltd (Kaugeim emaettevõte) NON_PUBLIC (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.