ARTEMIS INVESTMENT MANAGEMENT LLP
549300O5ON1W961H4K22 549300O5ON1W961H4K22
| Juriidiline nimi | ARTEMIS INVESTMENT MANAGEMENT LLP |
| Registriaadress | Cassini House 57, St. James's Street, London, SW1A 1LD, United Kingdom |
| Registrikood | OC354068 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300O5ON1W961H4K22 kopeeri 549300O5ON1W961H4K22 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-18 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | ARTEMIS INVESTMENT MANAGEMENT LLP |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | ARTEMIS STRATEGIC ASSET MANAGEMENT LLP |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | OC354068 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Limited Liability Partnership (en) Z0EY |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2010-04-13 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | OC354068 |
| LEI kood | 549300O5ON1W961H4K22 kopeeri 549300O5ON1W961H4K22 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-01-17 |
| Viimane uuendamine | 2025-05-12 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-18 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Cassini House 57, St. James's Street |
| Postiindeks | SW1A 1LD |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Cassini House 57, St. James's Street |
| Postiindeks | SW1A 1LD |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
AFFILIATED MANAGERS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.