FRANKLIN GLOBAL SRI INCOME 2025 FUND
549300O0WTSGHPYXML21 549300O0WTSGHPYXML21
| Juriidiline nimi | FRANKLIN GLOBAL SRI INCOME 2025 FUND |
| Registriaadress | 8A, Rue Albert Borschette, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300O0WTSGHPYXML21 kopeeri 549300O0WTSGHPYXML21 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-03-03 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | FRANKLIN GLOBAL SRI INCOME 2025 FUND |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
No Registration Authority available
null RA999999 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2020-03-11 |
| Valideerimiskoht |
No Registration Authority available
RA999999
|
| LEI kood | 549300O0WTSGHPYXML21 kopeeri 549300O0WTSGHPYXML21 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2020-03-11 |
| Viimane uuendamine | 2024-03-04 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-03-03 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | ENTITY_SUPPLIED_ONLY |
| Registriaadress | 8A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o Franklin Templeton International Services S.a r.l., 8A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.