BlackRock (Luxembourg) S.A.
549300M5A8STIRLYM684 549300M5A8STIRLYM684
| Juriidiline nimi | BlackRock (Luxembourg) S.A. |
| Registriaadress | 35A, avenue J.F. Kennedy, Luxembourg, L-1855, Luxembourg |
| Registrikood | B27689 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300M5A8STIRLYM684 kopeeri 549300M5A8STIRLYM684 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-25 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | BlackRock (Luxembourg) S.A. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B27689 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société anonyme (fr) 5GGB |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1988-03-31 |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B27689 |
| LEI kood | 549300M5A8STIRLYM684 kopeeri 549300M5A8STIRLYM684 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-01-26 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-21 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-25 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 35A, avenue J.F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | 1st Floor; 35A, avenue J.F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
BlackRock, Inc. (Otsene emaettevõte) BlackRock, Inc. (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.