高盛期货(深圳)有限公司
549300KNUZPLW6UD1E30 549300KNUZPLW6UD1E30
| Juriidiline nimi | 高盛期货(深圳)有限公司 |
| Registriaadress | 福田街道福安社区中心四路1-1号嘉里建设广场第三座T3座3302,3303A, 福田区, 深圳市, 518046, China |
| Registrikood | 9144000010002072XD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300KNUZPLW6UD1E30 kopeeri 549300KNUZPLW6UD1E30 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | 高盛期货(深圳)有限公司 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | Goldman Sachs Futures (Shenzhen) Co., Ltd. 乾坤期货有限公司 |
| Registreeritud |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China RA000092 |
| Registrikood | 9144000010002072XD |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 企业 (zh) ECAK |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1993-11-05 |
| BIC kood | QIKFCNB1XXX |
| Valideerimiskoht |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China
RA000092
|
| Valideeritud kui | 9144000010002072XD |
| LEI kood | 549300KNUZPLW6UD1E30 kopeeri 549300KNUZPLW6UD1E30 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-12-01 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-27 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | PARTIALLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 福田街道福安社区中心四路1-1号嘉里建设广场第三座T3座3302,3303A, 福田区 |
| Postiindeks | 518046 |
| Linn / küla | 深圳市 |
| Piirkonna kood | CN-GD |
| Riik | CN | China |
| Peakontori aadress | 福田街道福安社区中心四路1-1号嘉里建设广场第三座T3座3302,3303A, 福田区 |
| Postiindeks | 518046 |
| Linn / küla | 深圳市 |
| Piirkonna kood | CN-GD |
| Riik | CN | China |
|
高盛(中国)证券有限责任公司 (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.