AMBER CAPITAL UK LLP
549300K154U0853ZW995 549300K154U0853ZW995
| Juriidiline nimi | AMBER CAPITAL UK LLP |
| Registriaadress | Kent House, 14-17 Market Place, London, W1W 8AJ, United Kingdom |
| Registrikood | OC322586 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300K154U0853ZW995 kopeeri 549300K154U0853ZW995 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-09 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | AMBER CAPITAL UK LLP |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | OC322586 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Limited Liability Partnership (en) Z0EY |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2006-09-22 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | OC322586 |
| LEI kood | 549300K154U0853ZW995 kopeeri 549300K154U0853ZW995 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2013-11-20 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-29 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-09 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Kent House, 14-17 Market Place |
| Postiindeks | W1W 8AJ |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Kent House, 14-17 Market Place |
| Postiindeks | W1W 8AJ |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.