J.P. MORGAN SECURITIES ASIA PRIVATE LIMITED
549300JC6II4Z5801517 549300JC6II4Z5801517
| Juriidiline nimi | J.P. MORGAN SECURITIES ASIA PRIVATE LIMITED |
| Registriaadress | 88 MARKET STREET, #30-00, Singapore, 048948, Singapore |
| Registrikood | 197300590K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300JC6II4Z5801517 kopeeri 549300JC6II4Z5801517 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-28 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | J.P. MORGAN SECURITIES ASIA PRIVATE LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | MORGAN GUARANTY PACIFIC LIMITED |
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 197300590K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1973-03-30 |
| BIC kood | JPMSSGS1XXX |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 197300590K |
| LEI kood | 549300JC6II4Z5801517 kopeeri 549300JC6II4Z5801517 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2013-03-29 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-28 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 88 MARKET STREET, #30-00 |
| Postiindeks | 048948 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 88 MARKET STREET, #30-00 |
| Postiindeks | 048948 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
J.P. MORGAN INTERNATIONAL FINANCE LIMITED (Otsene emaettevõte) JPMORGAN CHASE & CO. (Kaugeim emaettevõte) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.