Morgan Stanley Aktiebolag
549300ILU4TKRDWD3T17 549300ILU4TKRDWD3T17
| Juriidiline nimi | Morgan Stanley Aktiebolag |
| Registriaadress | Hovslagargatan 5 A, Stockholm, 111 48, Sweden |
| Registrikood | 556570-6974 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 549300ILU4TKRDWD3T17 kopeeri 549300ILU4TKRDWD3T17 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-12-26 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | Morgan Stanley Aktiebolag |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Swedish Companies Registration Office)
Sweden RA000544 |
| Registrikood | 556570-6974 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Aktiebolag (sv) XJHM |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1999-06-01 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Swedish Companies Registration Office)
Sweden
RA000544
|
| Valideeritud kui | 556570-6974 |
| LEI kood | 549300ILU4TKRDWD3T17 kopeeri 549300ILU4TKRDWD3T17 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2014-07-30 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-08 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-12-26 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Hovslagargatan 5 A |
| Postiindeks | 111 48 |
| Linn / küla | Stockholm |
| Piirkonna kood | SE-AB |
| Riik | SE | Sweden |
| Peakontori aadress | Hovslagargatan 5 A |
| Postiindeks | 111 48 |
| Linn / küla | Stockholm |
| Piirkonna kood | SE-AB |
| Riik | SE | Sweden |
|
MORGAN STANLEY INTERNATIONAL HOLDINGS INC. (Otsene emaettevõte) MORGAN STANLEY (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.