GS FUNDING EUROPE
549300I2DDZTVYCVCY25 549300I2DDZTVYCVCY25
| Juriidiline nimi | GS FUNDING EUROPE |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane, London, EC4A 4AU, United Kingdom |
| Registrikood | 05308312 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300I2DDZTVYCVCY25 kopeeri 549300I2DDZTVYCVCY25 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | GS FUNDING EUROPE |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | GS FUNDING EUROPE LIMITED AMAGANSETT UK LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 05308312 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Unlimited (en) 57V7 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2004-12-08 |
| BIC kood | FUEUGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 05308312 |
| LEI kood | 549300I2DDZTVYCVCY25 kopeeri 549300I2DDZTVYCVCY25 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-13 |
| Viimane uuendamine | 2025-04-24 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
ELQ INVESTORS VII LTD (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.