Private Equity BroadLight
549300G31XJ6OK7HIF97 549300G31XJ6OK7HIF97
| Juriidiline nimi | Private Equity BroadLight |
| Registriaadress | 2A, rue Eugene Ruppert, Luxembourg, L-2453, Luxembourg |
| Registrikood | O00012506_00000010 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300G31XJ6OK7HIF97 kopeeri 549300G31XJ6OK7HIF97 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-14 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Private Equity BroadLight |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00012506_00000010 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2016-12-31 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00012506_00000010 |
| LEI kood | 549300G31XJ6OK7HIF97 kopeeri 549300G31XJ6OK7HIF97 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2022-05-06 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-11 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-14 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 2A, rue Eugene Ruppert |
| Postiindeks | L-2453 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Azimut Investments S.A., C/O Azimut Investments S.A., 2A, rue Eugene Ruppert |
| Postiindeks | L-2453 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.