杰润(中国)商贸有限公司
549300G0BRF4NTRXGW03 549300G0BRF4NTRXGW03
| Juriidiline nimi | 杰润(中国)商贸有限公司 |
| Registriaadress | 复兴西路57号甲1幢524室, 徐汇区, 上海市, 200031, China |
| Registrikood | 91310000717881378K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300G0BRF4NTRXGW03 kopeeri 549300G0BRF4NTRXGW03 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-12 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | 杰润(中国)商贸有限公司 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | Jierun (China) Trading Co., Ltd. J. ARON (CHINA) COMMODITIES TRADING COMPANY LIMITED |
| Registreeritud |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China RA000092 |
| Registrikood | 91310000717881378K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 企业 (zh) ECAK |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-11-28 |
| BIC kood | JATDCNS1XXX |
| Valideerimiskoht |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China
RA000092
|
| Valideeritud kui | 91310000717881378K |
| LEI kood | 549300G0BRF4NTRXGW03 kopeeri 549300G0BRF4NTRXGW03 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2016-02-04 |
| Viimane uuendamine | 2025-08-20 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-12 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 复兴西路57号甲1幢524室, 徐汇区 |
| Postiindeks | 200031 |
| Linn / küla | 上海市 |
| Piirkonna kood | CN-SH |
| Riik | CN | China |
| Peakontori aadress | 复兴西路57号甲1幢524室, 徐汇区 |
| Postiindeks | 200031 |
| Linn / küla | 上海市 |
| Piirkonna kood | CN-SH |
| Riik | CN | China |
|
J. ARON (CHINA) HOLDINGS L.L.C. (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.