Multi Manager Access II - High Yield
549300FI17THISSE1B46 549300FI17THISSE1B46
| Juriidiline nimi | Multi Manager Access II - High Yield |
| Registriaadress | avenue J.F. Kennedy 33A, c/o Multi Manager Access II, Luxembourg, 1855, Luxembourg |
| Registrikood | O00004773_00000016 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300FI17THISSE1B46 kopeeri 549300FI17THISSE1B46 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-15 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Multi Manager Access II - High Yield |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00004773_00000016 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2016-04-14 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00004773_00000016 |
| LEI kood | 549300FI17THISSE1B46 kopeeri 549300FI17THISSE1B46 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2015-12-05 |
| Viimane uuendamine | 2025-06-13 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-15 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | avenue J.F. Kennedy 33A, c/o Multi Manager Access II |
| Postiindeks | 1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | avenue J.F. Kennedy 33A, c/o UBS Fund Management (Luxembourg) S.A. |
| Postiindeks | 1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.