J.P. Morgan Securities Canada Inc.
549300F310BOLPDDZ813 549300F310BOLPDDZ813
| Juriidiline nimi | J.P. Morgan Securities Canada Inc. |
| Registriaadress | TD Bank Tower, Suite 4500, 66 Wellington Street W, TORONTO, M5K 1E7, Canada |
| Registrikood | 216803-1 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300F310BOLPDDZ813 kopeeri 549300F310BOLPDDZ813 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-29 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | J.P. Morgan Securities Canada Inc. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | J.P. MORGAN VALEURS MOBILIÈRES CANADA INC. |
| Registreeritud |
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Canada RA000072 |
| Registrikood | 216803-1 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | business corporation (en) UDLA |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1987-03-16 |
| BIC kood | JPMSCATTXXX |
| Valideerimiskoht |
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Canada
RA000072
|
| Valideeritud kui | 216803-1 |
| LEI kood | 549300F310BOLPDDZ813 kopeeri 549300F310BOLPDDZ813 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-09-12 |
| Viimane uuendamine | 2026-01-19 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-29 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | TD Bank Tower, Suite 4500, 66 Wellington Street W |
| Postiindeks | M5K 1E7 |
| Linn / küla | TORONTO |
| Piirkonna kood | CA-ON |
| Riik | CA | Canada |
| Peakontori aadress | TD Bank Tower, Suite 4500, 66 Wellington Street W |
| Postiindeks | M5K 1E7 |
| Linn / küla | TORONTO |
| Piirkonna kood | CA-ON |
| Riik | CA | Canada |
|
JPMORGAN CHASE HOLDINGS LLC (Otsene emaettevõte) JPMORGAN CHASE & CO. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.