ALD AUTOMOTIVE S A S
549300EXWCVOKOMXNM36 549300EXWCVOKOMXNM36
| Juriidiline nimi | ALD AUTOMOTIVE S A S |
| Registriaadress | CALLE 99 7 A 51 OFICINA 601 BOGOTA, Bogota, 110221, Colombia |
| Registrikood | 901072109 - 0 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300EXWCVOKOMXNM36 kopeeri 549300EXWCVOKOMXNM36 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-07-05 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | ALD AUTOMOTIVE S A S |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Single Business Register
Registro Único Empresarial (RUE)
Colombia RA000093 |
| Registrikood | 901072109 - 0 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Sociedad por Acciones Simplificada (es) KYVO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2017-04-17 |
| Valideerimiskoht |
Single Business Register
Registro Único Empresarial (RUE)
Colombia
RA000093
|
| Valideeritud kui | 901072109 - 0 |
| LEI kood | 549300EXWCVOKOMXNM36 kopeeri 549300EXWCVOKOMXNM36 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2022-07-25 |
| Viimane uuendamine | 2023-08-04 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-07-05 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | CALLE 99 7 A 51 OFICINA 601 BOGOTA |
| Postiindeks | 110221 |
| Linn / küla | Bogota |
| Piirkonna kood | CO-DC |
| Riik | CO | Colombia |
| Peakontori aadress | CALLE 99 7 A 51 OFICINA 601 BOGOTA |
| Postiindeks | 110221 |
| Linn / küla | Bogota |
| Piirkonna kood | CO-DC |
| Riik | CO | Colombia |
|
ALD International Group Holdings GmbH (Otsene emaettevõte) SOCIETE GENERALE (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.