MERCER INVESTMENTS (SINGAPORE) PTE. LTD.
549300E9I71W06SQ9H40 549300E9I71W06SQ9H40
| Juriidiline nimi | MERCER INVESTMENTS (SINGAPORE) PTE. LTD. |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK, Singapore, 039393, Singapore |
| Registrikood | 201530732W |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300E9I71W06SQ9H40 kopeeri 549300E9I71W06SQ9H40 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | MERCER INVESTMENTS (SINGAPORE) PTE. LTD. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 201530732W |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2015-08-03 |
| BIC kood | MIGTSGS1XXX |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 201530732W |
| LEI kood | 549300E9I71W06SQ9H40 kopeeri 549300E9I71W06SQ9H40 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-12-01 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-02 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.