Pumbaa Luxembourg S.à r.l.
549300BSDYQW2PU4YS72 549300BSDYQW2PU4YS72
| Juriidiline nimi | Pumbaa Luxembourg S.à r.l. |
| Registriaadress | 46A, avenue J.F. Kennedy, Luxembourg, L-1855, Luxembourg |
| Registrikood | B163575 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300BSDYQW2PU4YS72 kopeeri 549300BSDYQW2PU4YS72 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-07-24 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Pumbaa Luxembourg S.à r.l. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B163575 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société à responsabilité limitée (fr) DVXS |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B163575 |
| LEI kood | 549300BSDYQW2PU4YS72 kopeeri 549300BSDYQW2PU4YS72 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2014-02-14 |
| Viimane uuendamine | 2023-08-09 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-07-24 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 46A, avenue J.F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | 46A, avenue J.F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
GOLDMAN SACHS GLOBAL FUNDING III LIMITED (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.