Invesco Immobilien Fonds
5493009SE40Y5UC3WV06 5493009SE40Y5UC3WV06
| Juriidiline nimi | Invesco Immobilien Fonds |
| Registriaadress | 37A Avenue J.F. Kennedy, Luxembourg, L-1855, Luxembourg |
| Registrikood | K1908 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5493009SE40Y5UC3WV06 kopeeri 5493009SE40Y5UC3WV06 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-10-06 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Invesco Immobilien Fonds |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | K1908 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Fond commun de placement (fr) AIR5 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2018-07-04 |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | K1908 |
| LEI kood | 5493009SE40Y5UC3WV06 kopeeri 5493009SE40Y5UC3WV06 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2023-01-10 |
| Viimane uuendamine | 2024-10-06 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-10-06 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 37A Avenue J.F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O INVESCO Real Estate Management S.a r.l, 37A Avenue J.F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.