ELQ INVESTORS III LTD
54930079N35UE74GSN86 54930079N35UE74GSN86
| Juriidiline nimi | ELQ INVESTORS III LTD |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane, London, EC4A 4AU, United Kingdom |
| Registrikood | 06409661 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 54930079N35UE74GSN86 kopeeri 54930079N35UE74GSN86 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-04-28 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | ELQ INVESTORS III LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | HACKREMCO (NO. 2535) LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 06409661 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-10-25 |
| BIC kood | ELNIGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 06409661 |
| LEI kood | 54930079N35UE74GSN86 kopeeri 54930079N35UE74GSN86 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-13 |
| Viimane uuendamine | 2025-04-18 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-04-28 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.