AZ EQUITY - GLOBAL INFRASTRUCTURE
5493005GNSYGCYXE3809 5493005GNSYGCYXE3809
| Juriidiline nimi | AZ EQUITY - GLOBAL INFRASTRUCTURE |
| Registriaadress | 2A, rue Eugene Ruppert, Luxembourg, L-2453, Luxembourg |
| Registrikood | O00002729_00000104 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5493005GNSYGCYXE3809 kopeeri 5493005GNSYGCYXE3809 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-07 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | AZ EQUITY - GLOBAL INFRASTRUCTURE |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | AZ FUND 1 - AZ EQUITY - GLOBAL INFRASTRUCTURE AZ FUND 1 - GLOBAL INFRASTRUCTURE |
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00002729_00000104 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2016-12-31 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00002729_00000104 |
| LEI kood | 5493005GNSYGCYXE3809 kopeeri 5493005GNSYGCYXE3809 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-08-01 |
| Viimane uuendamine | 2026-04-02 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-07 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 2A, rue Eugene Ruppert |
| Postiindeks | L-2453 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Azimut Investments S.A., C/O Azimut Investments S.A., 2A, rue Eugene Ruppert |
| Postiindeks | L-2453 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.