BR ACQUISITION MEXICO SA DE CV
5493005DK4NPD5LG1P59 5493005DK4NPD5LG1P59
| Juriidiline nimi | BR ACQUISITION MEXICO SA DE CV |
| Registriaadress | Paseo de la Reforma 505; Piso 30, Mexico City, 06500, Mexico |
| Registrikood | BAM09112374A |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5493005DK4NPD5LG1P59 kopeeri 5493005DK4NPD5LG1P59 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-25 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | BR ACQUISITION MEXICO SA DE CV |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Taxpayer Register
(Tax Administration Agency)
Registro Federal de Contribuyentes
(Servicio de Administración Tributaria (SAT))
Mexico RA000449 |
| Registrikood | BAM09112374A |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Sociedad anónima de capital variable (es) JGV1 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2017-12-05 |
| Valideerimiskoht |
Taxpayer Register
(Tax Administration Agency)
Registro Federal de Contribuyentes
(Servicio de Administración Tributaria (SAT))
Mexico
RA000449
|
| Valideeritud kui | BAM09112374A |
| LEI kood | 5493005DK4NPD5LG1P59 kopeeri 5493005DK4NPD5LG1P59 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-01-21 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-31 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-25 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | PARTIALLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Paseo de la Reforma 505; Piso 30 |
| Postiindeks | 06500 |
| Linn / küla | Mexico City |
| Piirkonna kood | MX-MEX |
| Riik | MX | Mexico |
| Peakontori aadress | Piso 30; Paseo de la Reforma 505 |
| Postiindeks | 06500 |
| Linn / küla | Mexico City |
| Piirkonna kood | MX-MEX |
| Riik | MX | Mexico |
|
BlackRock, Inc. (Otsene emaettevõte) BlackRock, Inc. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.