GOLDMAN SACHS EUROPE LIMITED
5493001DFUDV778ZAQ48 5493001DFUDV778ZAQ48
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS EUROPE LIMITED |
| Registriaadress | FIRST FLOOR, JUBILEE BUILDINGS, VICTORIA STREET, DOUGLAS, IM1 2SH, Isle of Man |
| Registrikood | 008791V |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5493001DFUDV778ZAQ48 kopeeri 5493001DFUDV778ZAQ48 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-03 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS EUROPE LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Registry
(Companies Registry)
Companies Registry
(Companies Registry)
Isle of Man RA000405 |
| Registrikood | 008791V |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Limited by Shares (2006 Act) (en) TQ3Z |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2012-09-24 |
| BIC kood | GOAEIMD1XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Registry
(Companies Registry)
Companies Registry
(Companies Registry)
Isle of Man
RA000405
|
| Valideeritud kui | 008791V |
| LEI kood | 5493001DFUDV778ZAQ48 kopeeri 5493001DFUDV778ZAQ48 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-13 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-25 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-03 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | FIRST FLOOR, JUBILEE BUILDINGS, VICTORIA STREET |
| Postiindeks | IM1 2SH |
| Linn / küla | DOUGLAS |
| Riik | IM | Isle of Man |
| Peakontori aadress | FIRST FLOOR, JUBILEE BUILDINGS, VICTORIA STREET |
| Postiindeks | IM1 2SH |
| Linn / küla | DOUGLAS |
| Riik | IM | Isle of Man |
|
GOLDMAN SACHS GROUP UK LIMITED (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.