PEGASO CAPITAL SICAV
5493000GQ49YV9HIGU10 5493000GQ49YV9HIGU10
| Juriidiline nimi | PEGASO CAPITAL SICAV |
| Registriaadress | 6A, rue Gabriel Lippmann, Munsbach, 5365, Luxembourg |
| Registrikood | B155495 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5493000GQ49YV9HIGU10 kopeeri 5493000GQ49YV9HIGU10 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-27 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | PEGASO CAPITAL SICAV |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B155495 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société d'investissement à capital variable (fr) UDY2 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2010-09-13 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00006752 |
| LEI kood | 5493000GQ49YV9HIGU10 kopeeri 5493000GQ49YV9HIGU10 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2023-05-13 |
| Viimane uuendamine | 2025-08-22 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-27 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 6A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | 5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o ADEPA ASSETMANAGEMENT S.A., 6A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | 5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.