DKO-Fonds - DKO-Renten USD
529900Z4OA68ABVHR627 529900Z4OA68ABVHR627
| Juriidiline nimi | DKO-Fonds - DKO-Renten USD |
| Registriaadress | 9A, Rue Gabriel Lippmann, Munsbach, L-5365, Luxembourg |
| Registrikood | O00011103_00000006 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900Z4OA68ABVHR627 kopeeri 529900Z4OA68ABVHR627 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-15 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | DKO-Fonds - DKO-Renten USD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00011103_00000006 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Fond commun de placement (fr) AIR5 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2017-04-06 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00011103_00000006 |
| LEI kood | 529900Z4OA68ABVHR627 kopeeri 529900Z4OA68ABVHR627 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2013-12-04 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-13 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-15 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 9A, Rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o LRI Invest S.A., c/o LRI Invest S.A., 9A, Rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.