LRI Invest Securitisation S.A. - Compartment Aureus D1
529900Y471FP0VJ39866 529900Y471FP0VJ39866
| Juriidiline nimi | LRI Invest Securitisation S.A. - Compartment Aureus D1 |
| Registriaadress | 9A, rue Gabriel Lippmann, Munsbach, L-5365, Luxembourg |
| Registrikood | |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900Y471FP0VJ39866 kopeeri 529900Y471FP0VJ39866 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-25 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | LRI Invest Securitisation S.A. - Compartment Aureus D1 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
No Registration Authority available
null RA999999 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2014-10-08 |
| Valideerimiskoht |
No Registration Authority available
RA999999
|
| LEI kood | 529900Y471FP0VJ39866 kopeeri 529900Y471FP0VJ39866 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-05-29 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-19 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-25 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | ENTITY_SUPPLIED_ONLY |
| Registriaadress | 9A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o LRI Invest S.A., c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.