КЕЙ БИ СИ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ
529900WH833THH1PI689 529900WH833THH1PI689
| Juriidiline nimi | КЕЙ БИ СИ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ |
| Registriaadress | 32A Cherni vrah blvd. fl. 6, Sofia, 1407, Bulgaria |
| Registrikood | 131206120 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900WH833THH1PI689 kopeeri 529900WH833THH1PI689 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-02-24 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | КЕЙ БИ СИ ЛИЗИНГ БЪЛГАРИЯ |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | RAIFFEISEN LEASING BULGARIA RAIFFEISEN LEASING BULGARIA |
| Registreeritud |
Commercial Register
(Registry Agency (Ministry of Justice))
Търговски регистър
(Агенция по вписванията)
Bulgaria RA000065 |
| Registrikood | 131206120 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Дружество с ограничена отговорност (bg) VJ3G |
| Valideerimiskoht |
Commercial Register
(Registry Agency (Ministry of Justice))
Търговски регистър
(Агенция по вписванията)
Bulgaria
RA000065
|
| Valideeritud kui | 131206120 |
| LEI kood | 529900WH833THH1PI689 kopeeri 529900WH833THH1PI689 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2014-02-24 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-09 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-02-24 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 32A Cherni vrah blvd. fl. 6 |
| Postiindeks | 1407 |
| Linn / küla | Sofia |
| Piirkonna kood | BG-22 |
| Riik | BG | Bulgaria |
| Peakontori aadress | 32A Cherni vrah blvd. fl. 6 |
| Postiindeks | 1407 |
| Linn / küla | Sofia |
| Piirkonna kood | BG-22 |
| Riik | BG | Bulgaria |
|
Raiffeisen Bank International AG (Otsene emaettevõte) Raiffeisen Bank International AG (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.