บริษัท เอสโอเอฟอี วัน จำกัด
529900WE7CXW12UBMV28 529900WE7CXW12UBMV28
| Juriidiline nimi | บริษัท เอสโอเอฟอี วัน จำกัด |
| Registriaadress | 989 Siam Piwat Tower Building, 12A Floor, Units B1 and B2, Rama 1 Road, Bangkok, 10330, Thailand |
| Registrikood | 0105556110491 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900WE7CXW12UBMV28 kopeeri 529900WE7CXW12UBMV28 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-21 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | บริษัท เอสโอเอฟอี วัน จำกัด |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | SOFE ONE COMPANY LIMITED SOFE ONE COMPANY LIMITED |
| Registreeritud |
Business Register
(Department of Business Development (Ministry of Commerce))
Thailand RA000554 |
| Registrikood | 0105556110491 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | K09K |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2013-07-11 |
| Valideerimiskoht |
Business Register
(Department of Business Development (Ministry of Commerce))
Thailand
RA000554
|
| Valideeritud kui | 0105556110491 |
| LEI kood | 529900WE7CXW12UBMV28 kopeeri 529900WE7CXW12UBMV28 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2018-04-10 |
| Viimane uuendamine | 2026-04-10 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-04-21 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 989 Siam Piwat Tower Building, 12A Floor, Units B1 and B2, Rama 1 Road |
| Postiindeks | 10330 |
| Linn / küla | Bangkok |
| Piirkonna kood | TH-10 |
| Riik | TH | Thailand |
| Peakontori aadress | 989 Siam Piwat Tower Building, 12A Floor, Units B1 and B2, Rama 1 Road |
| Postiindeks | 10330 |
| Linn / küla | Bangkok |
| Piirkonna kood | TH-10 |
| Riik | TH | Thailand |
|
Allianz SE (Otsene emaettevõte) Allianz SE (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.