Allianz 1 Liverpool Street Holding SARL
529900VPLZF56U3F4T41 529900VPLZF56U3F4T41
| Juriidiline nimi | Allianz 1 Liverpool Street Holding SARL |
| Registriaadress | Rue Albert Borschette 2A, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | B264162 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900VPLZF56U3F4T41 kopeeri 529900VPLZF56U3F4T41 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-26 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Allianz 1 Liverpool Street Holding SARL |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B264162 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société à responsabilité limitée (fr) DVXS |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2022-02-08 |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B264162 |
| LEI kood | 529900VPLZF56U3F4T41 kopeeri 529900VPLZF56U3F4T41 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2025-03-26 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-12 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-26 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Rue Albert Borschette 2A |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | Rue Albert Borschette 2A |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Allianz SE (Otsene emaettevõte) Allianz SE (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.