Fidelio KA Infrastructure Opportunities Fund SICAV-RAIF SCA
529900QK22CLTGTG8237 529900QK22CLTGTG8237
| Juriidiline nimi | Fidelio KA Infrastructure Opportunities Fund SICAV-RAIF SCA |
| Registriaadress | c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann, Munsbach, L-5365, Luxembourg |
| Registrikood | |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900QK22CLTGTG8237 kopeeri 529900QK22CLTGTG8237 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2025-09-12 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Fidelio KA Infrastructure Opportunities Fund SICAV-RAIF SCA |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
No Registration Authority available
null RA999999 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société d'investissement à capital variable (fr) UDY2 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2018-09-12 |
| Valideerimiskoht |
No Registration Authority available
RA999999
|
| LEI kood | 529900QK22CLTGTG8237 kopeeri 529900QK22CLTGTG8237 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2018-09-12 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-12 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2025-09-12 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | ENTITY_SUPPLIED_ONLY |
| Registriaadress | c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.