DONAU Versicherung AG Vienna Insurance Group
529900LCKFUFRG0MTQ38 529900LCKFUFRG0MTQ38
| Juriidiline nimi | DONAU Versicherung AG Vienna Insurance Group |
| Registriaadress | Schottenring 15, Wien, 1010, Austria |
| Registrikood | 32002m |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 529900LCKFUFRG0MTQ38 kopeeri 529900LCKFUFRG0MTQ38 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-30 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | DONAU Versicherung AG Vienna Insurance Group |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Commercial Register
(Federal Ministry of Justice)
Firmenbuch
(Bundesministerium für Justiz)
Austria RA000017 |
| Registrikood | 32002m |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Aktiengesellschaft (de) EQOV |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1867-07-30 |
| Valideerimiskoht |
Commercial Register
(Federal Ministry of Justice)
Firmenbuch
(Bundesministerium für Justiz)
Austria
RA000017
|
| Valideeritud kui | 32002m |
| LEI kood | 529900LCKFUFRG0MTQ38 kopeeri 529900LCKFUFRG0MTQ38 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2015-01-30 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-08 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-30 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Schottenring 15 |
| Postiindeks | 1010 |
| Linn / küla | Wien |
| Piirkonna kood | AT-9 |
| Riik | AT | Austria |
| Peakontori aadress | Schottenring 15 |
| Postiindeks | 1010 |
| Linn / küla | Wien |
| Piirkonna kood | AT-9 |
| Riik | AT | Austria |
|
VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (Otsene emaettevõte) Wiener Städtische Versicherungsverein - Vermögensverwaltung (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.