Berlin-AI Fund S.C.S. SICAV-FIS
5299006VFM7A7P5FXQ83 5299006VFM7A7P5FXQ83
| Juriidiline nimi | Berlin-AI Fund S.C.S. SICAV-FIS |
| Registriaadress | c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann, Munsbach, L-5365, Luxembourg |
| Registrikood | O00002245 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5299006VFM7A7P5FXQ83 kopeeri 5299006VFM7A7P5FXQ83 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2025-10-23 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Berlin-AI Fund S.C.S. SICAV-FIS |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00002245 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2013-10-23 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00002245 |
| LEI kood | 5299006VFM7A7P5FXQ83 kopeeri 5299006VFM7A7P5FXQ83 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2013-10-23 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-23 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2025-10-23 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o LRI Invest S.A., 9A, rue Gabriel Lippmann |
| Postiindeks | L-5365 |
| Linn / küla | Munsbach |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.