STATESTREET GLOBAL ADVISORS INDIA PRIVATE LIMITED
335800C7GJ1NBLXHKQ37 335800C7GJ1NBLXHKQ37
| Juriidiline nimi | STATESTREET GLOBAL ADVISORS INDIA PRIVATE LIMITED |
| Registriaadress | 4th Floor, Campus 8A, RMZ Ecoworld, Bangalore, 560103, India |
| Registrikood | U74130KA2007PTC043738 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 335800C7GJ1NBLXHKQ37 kopeeri 335800C7GJ1NBLXHKQ37 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-11 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | STATESTREET GLOBAL ADVISORS INDIA PRIVATE LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Ministry of Corporate Affairs)
India RA000394 |
| Registrikood | U74130KA2007PTC043738 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) YSP9 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-08-30 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Ministry of Corporate Affairs)
India
RA000394
|
| Valideeritud kui | U74130KA2007PTC043738 |
| Teised valideerimisasutused |
GST Portal
(Goods and Services Tax Network (Ministry of Finance))
GST Portal
(Goods and Services Tax Network (Ministry of Finance))
India RA000754
Valideeritud kui: 29AALCS1213K1Z7
|
| LEI kood | 335800C7GJ1NBLXHKQ37 kopeeri 335800C7GJ1NBLXHKQ37 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2019-12-09 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-03 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-11 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 4th Floor, Campus 8A, RMZ Ecoworld |
| Postiindeks | 560103 |
| Linn / küla | Bangalore |
| Piirkonna kood | IN-KA |
| Riik | IN | India |
| Peakontori aadress | 4th Floor, Campus 8A, RMZ Ecoworld |
| Postiindeks | 560103 |
| Linn / küla | Bangalore |
| Piirkonna kood | IN-KA |
| Riik | IN | India |
|
STATE STREET CORPORATION (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.