EUROFACTOR POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
259400RROH413XPK3722 259400RROH413XPK3722
| Juriidiline nimi | EUROFACTOR POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA |
| Registriaadress | WARSZAWA ŻWIRKI I WIGURY 18 A, WARSZAWA, 02-092, Poland |
| Registrikood | 0000390039 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 259400RROH413XPK3722 kopeeri 259400RROH413XPK3722 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-30 |
| Haldav LOU | Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | EUROFACTOR POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
National Court Register
(Ministry of Justice)
Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
(Minsterstwo Sprawiedliwosci)
Poland RA000484 |
| Registrikood | 0000390039 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | spółka akcyjna (pl) FJ0E |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2011-06-30 |
| Valideerimiskoht |
National Court Register
(Ministry of Justice)
Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
(Minsterstwo Sprawiedliwosci)
Poland
RA000484
|
| Valideeritud kui | 0000390039 |
| LEI kood | 259400RROH413XPK3722 kopeeri 259400RROH413XPK3722 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2019-07-19 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-19 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-30 |
| Haldav LOU | Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | WARSZAWA ŻWIRKI I WIGURY 18 A |
| Postiindeks | 02-092 |
| Linn / küla | WARSZAWA |
| Piirkonna kood | PL-14 |
| Riik | PL | Poland |
| Peakontori aadress | WARSZAWA ŻWIRKI I WIGURY 18 A |
| Postiindeks | 02-092 |
| Linn / küla | WARSZAWA |
| Piirkonna kood | PL-14 |
| Riik | PL | Poland |
|
EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNA (Otsene emaettevõte) CREDIT AGRICOLE SA (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.