"VIENNA LIFE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP"
259400JP02FIWJVBWH48 259400JP02FIWJVBWH48
| Juriidiline nimi | "VIENNA LIFE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP" |
| Registriaadress | WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 162A, WARSZAWA, 02-342, Poland |
| Registrikood | 0000043309 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 259400JP02FIWJVBWH48 kopeeri 259400JP02FIWJVBWH48 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-18 |
| Haldav LOU | Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | "VIENNA LIFE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP" |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | "COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP" |
| Registreeritud |
National Court Register
(Ministry of Justice)
Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
(Minsterstwo Sprawiedliwosci)
Poland RA000484 |
| Registrikood | 0000043309 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | spółka akcyjna (pl) FJ0E |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2001-09-12 |
| Valideerimiskoht |
National Court Register
(Ministry of Justice)
Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
(Minsterstwo Sprawiedliwosci)
Poland
RA000484
|
| Valideeritud kui | 0000043309 |
| LEI kood | 259400JP02FIWJVBWH48 kopeeri 259400JP02FIWJVBWH48 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2015-01-22 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-18 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-18 |
| Haldav LOU | Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 162A |
| Postiindeks | 02-342 |
| Linn / küla | WARSZAWA |
| Piirkonna kood | PL-14 |
| Riik | PL | Poland |
| Peakontori aadress | WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 162A |
| Postiindeks | 02-342 |
| Linn / küla | WARSZAWA |
| Piirkonna kood | PL-14 |
| Riik | PL | Poland |
|
VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (Otsene emaettevõte) Wiener Städtische Versicherungsverein - Vermögensverwaltung (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.