TRUCK CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
259400CGSKTH223Q4952 259400CGSKTH223Q4952
| Juriidiline nimi | TRUCK CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Registriaadress | WARSZAWA ŻWIRKI I WIGURY 18A, WARSZAWA, 02-092, Poland |
| Registrikood | 0000297980 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 259400CGSKTH223Q4952 kopeeri 259400CGSKTH223Q4952 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-09 |
| Haldav LOU | Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | TRUCK CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
National Court Register
(Ministry of Justice)
Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
(Minsterstwo Sprawiedliwosci)
Poland RA000484 |
| Registrikood | 0000297980 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (pl) O7XB |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2008-03-05 |
| Valideerimiskoht |
National Court Register
(Ministry of Justice)
Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
(Minsterstwo Sprawiedliwosci)
Poland
RA000484
|
| Valideeritud kui | 0000297980 |
| LEI kood | 259400CGSKTH223Q4952 kopeeri 259400CGSKTH223Q4952 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2024-07-09 |
| Viimane uuendamine | 2025-06-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-09 |
| Haldav LOU | Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | WARSZAWA ŻWIRKI I WIGURY 18A |
| Postiindeks | 02-092 |
| Linn / küla | WARSZAWA |
| Piirkonna kood | PL-14 |
| Riik | PL | Poland |
| Peakontori aadress | WARSZAWA ŻWIRKI I WIGURY 18A |
| Postiindeks | 02-092 |
| Linn / küla | WARSZAWA |
| Piirkonna kood | PL-14 |
| Riik | PL | Poland |
|
EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNA (Otsene emaettevõte) CREDIT AGRICOLE SA (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.