Mizuho Securities (Singapore) Pte. Ltd.
254900TGGUA6ILFKUV36 254900TGGUA6ILFKUV36
| Juriidiline nimi | Mizuho Securities (Singapore) Pte. Ltd. |
| Registriaadress | 12 MARINA VIEW, #25-02/03, ASIA SQUARE TOWER 2, SINGAPORE, 018961, Singapore |
| Registrikood | 198501802K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 254900TGGUA6ILFKUV36 kopeeri 254900TGGUA6ILFKUV36 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-04 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Mizuho Securities (Singapore) Pte. Ltd. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | MIZUHO FUTURES (SINGAPORE) PTE LTD THE FUJI FUTURES (SINGAPORE) PTE. LTD. |
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 198501802K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1985-08-20 |
| BIC kood | FUJISGS1XXX |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 198501802K |
| LEI kood | 254900TGGUA6ILFKUV36 kopeeri 254900TGGUA6ILFKUV36 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-11-13 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-02 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-04 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 12 MARINA VIEW, #25-02/03, ASIA SQUARE TOWER 2 |
| Postiindeks | 018961 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 12 MARINA VIEW, #25-02/03, ASIA SQUARE TOWER 2 |
| Postiindeks | 018961 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
みずほ証券株式会社 (Otsene emaettevõte) 株式会社みずほフィナンシャルグループ (Kaugeim emaettevõte) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.