HAN ETF LTD
254900QR8NV5YS5NPH10 254900QR8NV5YS5NPH10
| Juriidiline nimi | HAN ETF LTD |
| Registriaadress | 107 Cheapside, London, EC2V 6DN, United Kingdom |
| Registrikood | 10697042 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 254900QR8NV5YS5NPH10 kopeeri 254900QR8NV5YS5NPH10 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-04 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | HAN ETF LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 10697042 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2017-03-29 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 10697042 |
| LEI kood | 254900QR8NV5YS5NPH10 kopeeri 254900QR8NV5YS5NPH10 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2025-02-04 |
| Viimane uuendamine | 2026-01-21 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-04 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 107 Cheapside |
| Postiindeks | EC2V 6DN |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 107 Cheapside |
| Postiindeks | EC2V 6DN |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
HANETF MANAGEMENT LIMITED (Otsene emaettevõte) HANETF MANAGEMENT LIMITED (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.