摩根士丹利私募股權基金管理(上海)有限公司
254900PU8HE8B9NHA668 254900PU8HE8B9NHA668
| Juriidiline nimi | 摩根士丹利私募股權基金管理(上海)有限公司 |
| Registriaadress | 77T10A, 世紀大道100號, 浦東新區, 上海, 200120, China |
| Registrikood | 91310000MADN64YB1C |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 254900PU8HE8B9NHA668 kopeeri 254900PU8HE8B9NHA668 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-16 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | 摩根士丹利私募股權基金管理(上海)有限公司 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China RA000092 |
| Registrikood | 91310000MADN64YB1C |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2024-06-26 |
| Valideerimiskoht |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China
RA000092
|
| Valideeritud kui | 91310000MADN64YB1C |
| LEI kood | 254900PU8HE8B9NHA668 kopeeri 254900PU8HE8B9NHA668 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2024-07-16 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-15 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-16 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 77T10A, 世紀大道100號, 浦東新區 |
| Postiindeks | 200120 |
| Linn / küla | 上海 |
| Riik | CN | China |
| Peakontori aadress | 77T0A, 世紀大道100號, 浦東新區 |
| Postiindeks | 200120 |
| Linn / küla | 上海 |
| Riik | CN | China |
|
摩根士丹利资产服务咨询(中国)有限公司 (Otsene emaettevõte) MORGAN STANLEY (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.