ST. DENIS J. VILLERE & COMPANY LLC
254900H0DUWH13P0DM46 254900H0DUWH13P0DM46
| Juriidiline nimi | ST. DENIS J. VILLERE & COMPANY LLC |
| Registriaadress | C/O GEORGE V. YOUNG, 601 POYDRAS, SUITE 1808, NEW ORLEANS, 70130, United States of America |
| Registrikood | 35598147K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 254900H0DUWH13P0DM46 kopeeri 254900H0DUWH13P0DM46 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-13 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | ST. DENIS J. VILLERE & COMPANY LLC |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud | United States of America, Louisiana RA000612 |
| Registrikood | 35598147K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Domestic Limited Liability Company (en) CD9O |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2003-11-24 |
| Valideerimiskoht |
United States of America
RA000612
|
| Valideeritud kui | 35598147K |
| LEI kood | 254900H0DUWH13P0DM46 kopeeri 254900H0DUWH13P0DM46 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2022-09-13 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-04 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-13 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | C/O GEORGE V. YOUNG, 601 POYDRAS, SUITE 1808 |
| Postiindeks | 70130 |
| Linn / küla | NEW ORLEANS |
| Piirkonna kood | US-LA |
| Riik | US | United States of America |
| Peakontori aadress | 601 POYDRAS, STE. 1808 |
| Postiindeks | 70130 |
| Linn / küla | NEW ORLEANS |
| Piirkonna kood | US-LA |
| Riik | US | United States of America |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.