FIS Systems (Singapore) Pte. Ltd.
2549009J9N7HIBUHED93 2549009J9N7HIBUHED93
| Juriidiline nimi | FIS Systems (Singapore) Pte. Ltd. |
| Registriaadress | 8 Marina View, #31-01, Asia Square Tower 1, Singapore, 018960, Singapore |
| Registrikood | 199505654W |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 2549009J9N7HIBUHED93 kopeeri 2549009J9N7HIBUHED93 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-27 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | FIS Systems (Singapore) Pte. Ltd. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 199505654W |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1995-08-08 |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 199505654W |
| LEI kood | 2549009J9N7HIBUHED93 kopeeri 2549009J9N7HIBUHED93 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2025-01-27 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-27 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 8 Marina View, #31-01, Asia Square Tower 1 |
| Postiindeks | 018960 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 8 Marina View, #31-01, Asia Square Tower 1 |
| Postiindeks | 018960 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
Fidelity National Information Services (Netherlands) B.V. (Otsene emaettevõte) FIDELITY NATIONAL INFORMATION SERVICES, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.