Swiss Life Funds (LUX) Global Infrastructure Opportunities III Feeder Fund
2549007VMECN5BYP6L40 2549007VMECN5BYP6L40
| Juriidiline nimi | Swiss Life Funds (LUX) Global Infrastructure Opportunities III Feeder Fund |
| Registriaadress | 4A, Rue Albert Borschette, Luxemburg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | O00011807_00000002 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 2549007VMECN5BYP6L40 kopeeri 2549007VMECN5BYP6L40 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-07 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Swiss Life Funds (LUX) Global Infrastructure Opportunities III Feeder Fund |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | Swiss Life Funds (LUX) ESG Global Infrastructure Opportunities III Feeder Fund |
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00011807_00000002 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2019-01-12 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00011807_00000002 |
| LEI kood | 2549007VMECN5BYP6L40 kopeeri 2549007VMECN5BYP6L40 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2021-01-07 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-10 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-07 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 4A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxemburg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Swiss Life Asset Managers Luxembourg, 4A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxemburg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.