Franklin Templeton Shariah Funds
2549005K6O5Q0HTRWA21 2549005K6O5Q0HTRWA21
| Juriidiline nimi | Franklin Templeton Shariah Funds |
| Registriaadress | 8A, Rue Albert Borschette, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | B169965 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 2549005K6O5Q0HTRWA21 kopeeri 2549005K6O5Q0HTRWA21 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-12 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Franklin Templeton Shariah Funds |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B169965 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2012-07-11 |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B169965 |
| LEI kood | 2549005K6O5Q0HTRWA21 kopeeri 2549005K6O5Q0HTRWA21 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2021-03-12 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-10 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-12 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 8A, Rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Franklin Templeton International Services S.a r.l., 8A, rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.