UBS (Luxembourg) Issuer SA
222100SDMGYST7Y8TL46 222100SDMGYST7Y8TL46
| Juriidiline nimi | UBS (Luxembourg) Issuer SA |
| Registriaadress | 33A, Avenue John F. Kennedy, Luxembourg, L-1855, Luxembourg |
| Registrikood | B207565 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 222100SDMGYST7Y8TL46 kopeeri 222100SDMGYST7Y8TL46 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-16 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | UBS (Luxembourg) Issuer SA |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registrikood | B207565 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société anonyme (fr) 5GGB |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2016-07-15 |
| Valideerimiskoht |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Valideeritud kui | B207565 |
| LEI kood | 222100SDMGYST7Y8TL46 kopeeri 222100SDMGYST7Y8TL46 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2016-07-14 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-29 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-16 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 33A, Avenue John F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | 33A, Avenue John F. Kennedy |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
UBS AG (Otsene emaettevõte) UBS Group AG (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.